Zaštita okoliša i prirode ili još i više

31.5.2015

A danas?

Nije moguće da se ne zapaze promjene koje su nastupile kao posljedica ubrzanog razvoja civilizacije. Svakodnevnica je obilježena trkom za profitom te lakšim i lagodnijim životom.

Sva dobra koja čovjek koristi u svakodnevnom životu upakirana su ili umotana u proizvode koji svojim vanjskim izgledom privlače i potiču psihologiju masa. Širi se potrošački mentalitet, a pritom se zanemaruju posljedice.

Čovjek uzima proizvode, iskoristi ih, potroši ili uništi.

Ipak nešto ostaje. Možda će mnogi  od nas nestati prije ovog što se vidi na fotograqfijama.  Ni priroda više ne može sve uzeti, a moguće je da nam neće ni oprostiti ako se ovako nastavi.

Ipak, uz malo više savjesnog odnosa svih nas, može  se pomoći prirodi da se lakše bori protiv nemilosrdne znanosti i tehnologije koja  je u službi profita.

UPRAVITELJ- PODSJETNIK

Iako već dgo na ovom portalu postoji sadržaj u kojem se mogu vidjeti obveze upravitelja, i dalje nam se postavljaju pitanja na tu temu.
Molimo da ubuduće koristite sadržaj portala prije nego l