Zaštita okoliša i prirode ili još i više

31.5.2015

A danas?

Nije moguće da se ne zapaze promjene koje su nastupile kao posljedica ubrzanog razvoja civilizacije. Svakodnevnica je obilježena trkom za profitom te lakšim i lagodnijim životom.

Sva dobra koja čovjek koristi u svakodnevnom životu upakirana su ili umotana u proizvode koji svojim vanjskim izgledom privlače i potiču psihologiju masa. Širi se potrošački mentalitet, a pritom se zanemaruju posljedice.

Čovjek uzima proizvode, iskoristi ih, potroši ili uništi.

Ipak nešto ostaje. Možda će mnogi  od nas nestati prije ovog što se vidi na fotograqfijama.  Ni priroda više ne može sve uzeti, a moguće je da nam neće ni oprostiti ako se ovako nastavi.

Ipak, uz malo više savjesnog odnosa svih nas, može  se pomoći prirodi da se lakše bori protiv nemilosrdne znanosti i tehnologije koja  je u službi profita.

Preko deset godina, ukazujemo na nedorečenost propisa kojima se regulira pitanje upravljanja i održavanje zgrada. Posljedice tog stanja vidljive su svakim danim sve više. Zgrade su u sve lošijem stan

Stan prodan na dradžbi zbog neplaćanja pričuve

Pravda je spora ali dostižna. Ipak se može stati na kraj onima koji ne plaćaju pričuvu i svoje stanove koriste na neprimjeren način za ostale suvlasnike.

Proizvodnja  PVC stolarije

Proizvodnja PVC stolarije

Premalo ljudi zna o PVC stolariji. Pozitivna i negativna iskustva investitora pred nas su stavili zadatak da odgovorimo na neka pitanja. Dugo nam je trebalo da na nas netko primi u proizvodne pogone.