VAŽNO!

14.1.2016

Dragi čitatelji, stanari i suvlasnici stambenih zgrada,

Zbog izuzetno velikog broja vaših pitanja, ne stižemo svima odgovoriti. Mnoga pitanja se ponavljaju i većinu odgovora možete pronaći u rubrici "Pitanja i odgovori".

Toplo vam preporučujemo da pročitate i ostale sadržaje na portalu, a posebno ističemo rubriku "UPRAVLJANJE".

Molimo za razumijevanje jer i nakon ovoliko godina djelovanja, cjelokupni program provode volonteri Udruge bez ikakvih naknada za uloženi rad.

Hvala!

Novost u rubrici "Pitanja i odgovori

Zbog usklađivanja sa odredbama Zakona o zaštiti osobnih podataka, u rubrici "pitanja i odgovori" izvršili smo određene promjene.

RAZDJELNICI

Dolazi nova sezona grijanja, i ponovno se otvara pitanje razdjelnik. Zašto su samo kod nas u Hrvatskoj razdjelnici nepoželjni?

Predstavnik suvlasnika po ulazima

Zgrada kao jedinstvena građevina mora imati jednog predstavnika.

RAZDJELNICI