VALTER - pomažući član udruge od 2009.

4.4.2013

Obrt "Valter - završni radovi u građevinarstvu" osnovan je1995. godine. Poslije je djelatnost proširena i na preradu plastičnih masa. S četiri stalno zaposlena radnika pružamo usluge na području Primorsko-goranske županije.

Velika referentna lista poznatih klijenata govori o kvaliteti usluge.

DJELATNOSTI:

Soboslikarski i ličilački radovi

- Unutrašnje i vanjsko bojanje zgrade i bojanje objekta niskogradnje:
    -struganje, gletanje i ličenje zidova
    -bojanje i lakiranje stolarije, brodskog poda i lamperije
    -bojanje željeznih vrata, prozora, ograda i limenih površina
    -montaža i demontaža skela

- Postavljanje parketa i drugih drvenih podnih obloga, tepisona,
    linoleuma (brušenje i lakiranje)

- Postavljane stakala

Prerada plastičnih masa

- Proizvodnja lampiona

Valter - završni radovi u građevinarstvu
Braće Žagar
51307 Prezid
tel/fax: 051 / 822 - 176
mob: 098 / 496 - 091
info@valter.hr

www.valter.hr/

NAPOMENA: Dosad nismo imali nijednu primjedbu na rad ove tvrtke!

Preko deset godina, ukazujemo na nedorečenost propisa kojima se regulira pitanje upravljanja i održavanje zgrada. Posljedice tog stanja vidljive su svakim danim sve više. Zgrade su u sve lošijem stan

Stan prodan na dradžbi zbog neplaćanja pričuve

Pravda je spora ali dostižna. Ipak se može stati na kraj onima koji ne plaćaju pričuvu i svoje stanove koriste na neprimjeren način za ostale suvlasnike.

Proizvodnja  PVC stolarije

Proizvodnja PVC stolarije

Premalo ljudi zna o PVC stolariji. Pozitivna i negativna iskustva investitora pred nas su stavili zadatak da odgovorimo na neka pitanja. Dugo nam je trebalo da na nas netko primi u proizvodne pogone.