VALTER - pomažući član udruge od 2009.

4.4.2013

Obrt "Valter - završni radovi u građevinarstvu" osnovan je1995. godine. Poslije je djelatnost proširena i na preradu plastičnih masa. S četiri stalno zaposlena radnika pružamo usluge na području Primorsko-goranske županije.

Velika referentna lista poznatih klijenata govori o kvaliteti usluge.

DJELATNOSTI:

Soboslikarski i ličilački radovi

- Unutrašnje i vanjsko bojanje zgrade i bojanje objekta niskogradnje:
    -struganje, gletanje i ličenje zidova
    -bojanje i lakiranje stolarije, brodskog poda i lamperije
    -bojanje željeznih vrata, prozora, ograda i limenih površina
    -montaža i demontaža skela

- Postavljanje parketa i drugih drvenih podnih obloga, tepisona,
    linoleuma (brušenje i lakiranje)

- Postavljane stakala

Prerada plastičnih masa

- Proizvodnja lampiona

Valter - završni radovi u građevinarstvu
Braće Žagar
51307 Prezid
tel/fax: 051 / 822 - 176
mob: 098 / 496 - 091
info@valter.hr

www.valter.hr/

NAPOMENA: Dosad nismo imali nijednu primjedbu na rad ove tvrtke!

Zakon o upravljanju i održavanju zgrada-prvi inicijalni sastanak povjerenstva

Započeo je proces koji bi trebao rezultirai donošenjem Zakonom o upravljanju i odražvanju zgrada.
Uklonjen prijedlog za izradu nacrta zakona

17.09. Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja na prijedloga Udruge stanara i Udruženja za upravljanje zgradama pri HGK, organiziralo je okrugli stol u svezi priprema za izradu nacrta Za

Energetska obnova zgrada

Koliko kvalitetni se obavlja energetska obnova zgrada, je pitanje na koje će odgovori stizati u budućem vremenu. Međutim, već sada se javljaju "slučajevi".

Energetska obnova zgrada

RAZDJELNICI

Dolazi nova sezona grijanja, i ponovno se otvara pitanje razdjelnik. Zašto su samo kod nas u Hrvatskoj razdjelnici nepoželjni?