Razdjelnici - čekati pravo rješenje

9.2.2017

U posljednje vrijeme ponovno se aktualiziralo pitanje razdjelnika. Na našem portalu objavili smo i vijest o tome. Pokazalo se smo prerano prenijeli mišljenje o korisnosti jer nam se javljaju građani koji su pokazali svoje nezadovoljstvo i neslaganje.
Zbog toga naša udruga neće sudjelovati u javnim komentarima i iznošenju javnog mišljenja sve dok to područje ne bude pravno i kvalitetno uređeno.

Do daljnjeg ostajemo na raspolaganju građanima kojima treba savjet stručnih osoba i nadležnih tijela i institucija.

M.J.

Predstavnik suvlasnika optužen za pronevjeru

Da su nužne promjene u načinu upravljanja stambenim zgradama, govori i slučaj iz Karlovca.

Prenosimo sdržaj sa portala Udruge suvasnika stanara grada Karlovca

UPRAVITELJ- PODSJETNIK

Iako već dgo na ovom portalu postoji sadržaj u kojem se mogu vidjeti obveze upravitelja, i dalje nam se postavljaju pitanja na tu temu.
Molimo da ubuduće koristite sadržaj portala prije nego l