Razdjelnici - čekati pravo rješenje

9.2.2017

U posljednje vrijeme ponovno se aktualiziralo pitanje razdjelnika. Na našem portalu objavili smo i vijest o tome. Pokazalo se smo prerano prenijeli mišljenje o korisnosti jer nam se javljaju građani koji su pokazali svoje nezadovoljstvo i neslaganje.
Zbog toga naša udruga neće sudjelovati u javnim komentarima i iznošenju javnog mišljenja sve dok to područje ne bude pravno i kvalitetno uređeno.

Do daljnjeg ostajemo na raspolaganju građanima kojima treba savjet stručnih osoba i nadležnih tijela i institucija.

M.J.

Stan prodan na dražbi zbog neplaćanja pričuve

Pravda je spora, ali dostižna. Ipak se može stati na kraj onima koji ne plaćaju pričuvu i svoje stanove koriste na neprimjeren način za ostale suvlasnike.

Krovni prozori

Učestala su pitanja o obvezi održavanja krovnih prozora. Problem se uglavnom javlja u obliku vlaženja (prokišnjavanja) Iako su krovni prozori dio ukupne krovne površine, postoje dvije vrste odgovora;
Proizvodnja  PVC stolarije

Proizvodnja PVC stolarije

Premalo ljudi zna o PVC stolariji. Pozitivna i negativna iskustva investitora pred nas su stavili zadatak da odgovorimo na neka pitanja. Dugo nam je trebalo da na nas netko primi u proizvodne pogone.