Zakon o upravljanju i održavanju zgrada-prvi inicijalni sastanak povjerenstva

Započeo je proces koji bi trebao rezultirai donošenjem Zakonom o upravljanju i odražvanju zgrada.

Energetska obnova zgrada

Koliko kvalitetni se obavlja energetska obnova zgrada, je pitanje na koje će odgovori stizati u budućem vremenu. Međutim, već sada se javljaju "slučajevi".
Uklonjen prijedlog za izradu nacrta zakona

17.09. Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja na prijedloga Udruge stanara i Udruženja za upravljanje zgradama pri HGK, organiziralo je okrugli stol u svezi priprema za izradu nacrta Za

Pitanja i odgovori

U posljednje vrijeme nismo bili u mogućnosti odgovarati na sva postavljena pitanja.

Energetska obnova zgrada