FASADA U POLA CIJENE Fasada na objektu je bila "Jumpet" ( s azbestnim vlaknima ), te je ista prethodno uklonjena samo na oštećenim djelovima ( trusnim ), sanirana armatura, te ugrađen toplinski "Bekatherm standard" sustav sa EPS pločama debljine 8 cm ( Stiropor ) robne marke "Bekament" koji posjeduje sve certifikate u RH, kao i certifikate izdane u Švicarskoj i EU. Ukupno vrijeme radova na 2100 m2 fasade trajalo je ukupno oko 70 dana od dana početka radova, te je izvedeno po svim pravilima građevinske struke od strane certificiranog izvođača. Radove izvela građevinska tvrtka stručnim vodstvoma Dražena Volodera.

PRIJE SANACIJE

TIJEKOM SANACIJE

NAKON SANACIJE

Zakon o upravljanju i održavanju zgrada- drugi sastanak povjerenstva

Održan drugi sastanak Povjerenstva za izradu Nacrta prijedloga Zakona o upravljanju i održavanju zgrada

Odzvonilo predstavnicima suvlasnika na više zgrada

Zakonom vlasništvu i drugim stvarnim pravima određen je pravni status predstavnika suvlasnik. U Čl.375.st-2 toč.6. , međuvlasnički ugovor sadržai;
-Ime suvlasnika ovlaštenog za zastupanje suvlas

MAR-KAT

Upravitelj zgrada OTOK KRK