VALTER - pomažući član udruge od 2009.

4.4.2013

Obrt "Valter - završni radovi u građevinarstvu" osnovan je1995. godine. Poslije je djelatnost proširena i na preradu plastičnih masa. S četiri stalno zaposlena radnika pružamo usluge na području Primorsko-goranske županije.

Velika referentna lista poznatih klijenata govori o kvaliteti usluge.

DJELATNOSTI:

Soboslikarski i ličilački radovi

- Unutrašnje i vanjsko bojanje zgrade i bojanje objekta niskogradnje:
    -struganje, gletanje i ličenje zidova
    -bojanje i lakiranje stolarije, brodskog poda i lamperije
    -bojanje željeznih vrata, prozora, ograda i limenih površina
    -montaža i demontaža skela

- Postavljanje parketa i drugih drvenih podnih obloga, tepisona,
    linoleuma (brušenje i lakiranje)

- Postavljane stakala

Prerada plastičnih masa

- Proizvodnja lampiona

Valter - završni radovi u građevinarstvu
Braće Žagar
51307 Prezid
tel/fax: 051 / 822 - 176
mob: 098 / 496 - 091
info@valter.hr

www.valter.hr/

NAPOMENA: Dosad nismo imali nijednu primjedbu na rad ove tvrtke!

Odgovornost suvlasnika u krizi vezanoj za potres i Korona virus

Korona virus i potres su otvaranje crne vizije na koju smo upozoravali godinama. Suvlasnici nisu dovoljno shvatili obveze a društvena zajednica nije zauzela pravi stav u smislu zaštite javnog intere

Prinudni upravitelj ili prisilni upravitelj

U "Jutarnjem listu" 01.06.2020 , objavljen je članak vezan za stanje u stambeno poslovnoj zgradi u Zagrebu. U članku se između ostalog spominje i "prisilni upravitelj", umjesto "prinudni upravitelj"
Akcija za sanaciju sustava grijanja u zgradama pogođenim potresom

Koliko je subjekata iz gospodarskog sektora spremno da pod povoljnijim uvjetima pomogne u sanaciji zgrada pogođenih potresom. Mogu li i drugi slijediti primjer Boscha.

Pitanja i odgovori

I dalje se učestalo ponavljaju ista ili slična pitanja.Molimo da u već objavljenima potražite odgovor na vaše pitanje jer ne stižemo na sva pravodobno odgovoriti