VALTER - pomažući član udruge od 2009.

4.4.2013

Obrt "Valter - završni radovi u građevinarstvu" osnovan je1995. godine. Poslije je djelatnost proširena i na preradu plastičnih masa. S četiri stalno zaposlena radnika pružamo usluge na području Primorsko-goranske županije.

Velika referentna lista poznatih klijenata govori o kvaliteti usluge.

DJELATNOSTI:

Soboslikarski i ličilački radovi

- Unutrašnje i vanjsko bojanje zgrade i bojanje objekta niskogradnje:
    -struganje, gletanje i ličenje zidova
    -bojanje i lakiranje stolarije, brodskog poda i lamperije
    -bojanje željeznih vrata, prozora, ograda i limenih površina
    -montaža i demontaža skela

- Postavljanje parketa i drugih drvenih podnih obloga, tepisona,
    linoleuma (brušenje i lakiranje)

- Postavljane stakala

Prerada plastičnih masa

- Proizvodnja lampiona

Valter - završni radovi u građevinarstvu
Braće Žagar
51307 Prezid
tel/fax: 051 / 822 - 176
mob: 098 / 496 - 091
info@valter.hr

www.valter.hr/

NAPOMENA: Dosad nismo imali nijednu primjedbu na rad ove tvrtke!

Prinudni upravitelj ili prisilni upravitelj

U "Jutarnjem listu" 01.06.2020 , objavljen je članak vezan za stanje u stambeno poslovnoj zgradi u Zagrebu. U članku se između ostalog spominje i "prisilni upravitelj", umjesto "prinudni upravitelj"

Fond za zaštitu okoliša sufinacira ugradnju kondenzacijskih bojlera

FZOEU je objavio natječaj za sufinanciranje ugradnje kondenzacijskih bojlera za građane sa područja oštećena zemljotresom

Obnova zgrada oštećenih potresom.

Novi informator organizira vebinar na temu obnove zgrada oštećenih potresom

Pitanja i odgovori

I dalje se učestalo ponavljaju ista ili slična pitanja.Molimo da u već objavljenima potražite odgovor na vaše pitanje jer ne stižemo na sva pravodobno odgovoriti