Proizvodnja PVC stolarije

18.12.2016

Pružila nam se prilika da posjetimo proizvodne pogone  firme "VNUK" u Svetom Martinu na Muri. To smo iskoristili i vidjeli zašto se Međimurje često ističe kao dio Hrvatske u kojem  se ne vide tragovi gospodarske krize.

U proizvodnim progonima tvrtke "VNUK" usklađene su aktivnosti kompjuterizirane opreme i neophodnog fizičkog rada. Zaposleni mladi djelatnici i nova sofisticirana oprema u potpunoj harmoniji stvaraju kvalitetne proizvode koji se mogu naći na tržištu u više od dvadeset država.

Sve što nas je zanimalo mogli smo vidjeti na licu mjesta.

Nije nam cilj da ističemo nečije kvalitete jer vjerujemo da i drugi proizvođači poštuju standarde i imaju isto tako kvalitetne materijale i procese proizvodnje.

Cilj nam je da ukažemo na činjenice da je bitna kvaliteta proizvoda. Često se nepravedno optužuju proizvođači, a zanemare propusti prilikom ugradnje stolarije.

Na fotografijama se može vidjeti samo dio procesa proizvodnje, što bitno utječe na sigurnost i uštedu toplinske energije.

Obnova zgrada oštećenih potresom.

Novi informator organizira vebinar na temu obnove zgrada oštećenih potresom
Dimnjaci i sigurnost

Česta se javjaju pitanja vezana za obavezne kontreole ispravnosti dimnjaka. Tko je odgovoran. Zašto su zakonom propisane obveze?
Dim-stručni časopis

Dolazi sezona grijanja. Ispravnost uređaja i opreme i primjena nove tehnologije za opskrbu toplinskom energijom faktor sigurnosti i zaštite okoliša.
Proizvodnja  PVC stolarije

Proizvodnja PVC stolarije

Premalo ljudi zna o PVC stolariji. Pozitivna i negativna iskustva investitora pred nas su stavili zadatak da odgovorimo na neka pitanja. Dugo nam je trebalo da na nas netko primi u proizvodne pogone.

Pitanja i odgovori

I dalje se učestalo ponavljaju ista ili slična pitanja.Molimo da u već objavljenima potražite odgovor na vaše pitanje jer ne stižemo na sva pravodobno odgovoriti