DO KREDITA UZ KRIVOTVORENE POTPISE
16.2.2026
Često smo upozoravali suvlasnike stambenih zgrada na nepravilnosti koje se javljaju kod donošenja odluka. U sadržaju teksta koji prenosimo iz Večernjeg lista možete vidjeti kako izgleda situacija kad nastupe. posljedice.
Možda će ova situacija potaknuti još neke koje smo savjetovali da poduzmu mjere zaštite svojih prava. Naravno, može se kazati da svaki suvlasnik zna svoja prava, ali kad to treba pretočiti u obaveze, odmahne se rukom što se poprati uglavnom riječima "KAD NIKOG DRUGOG NIJE BRIGA, NIJE NI MENE".
MGLA BI NEKOG BITI BRIGA AKO MU BANKA SJEDNE SA HIPOTEKOM NA NEKRETNINU. ZATO NEMOJTE OLAKO PRIHVAĆATI ODLUKE KOJE BEZ VAŠEG ZNANJA DONOSE PREDSTAVNICI ILI UPRAVITELJI!
Pogledajte sadržaj objavljen u Večernjem listu!
https://www.vecernji.hr/vijesti/falsificirala-dokumentaciju-za-kredite-bez-suglasnosnosti-stanara-1934436
