Dim-stručni časopis

18.9.2020

Svaki korisnik uređaja mora biti svjestan neposredne opasnosti ako se ne posveti dovoljno pažnje uređajima i opremi za opskrbu toplinskom energijom. Posebno je to značajno za korisnike uređaja s dimovodima. Nažalost, uz sve  što bi trebali znati i poduzeti, svake godine  se pojavljuju slučajevi sa štetnim posljedicama. Zbog neispravnosti uglavnom nastale uslijed neodržavanja ili dotrajalosti, javljaju se požari sa materijalnom šteto, a nerijetko i s ljudskim žrtvama.

Posebno značenje  ima ispravnost i primjena odgovarajuće tehnologije  sa ciljem uštede i smanjenjem zagađenja  okoliša!

Kako bi bili što manje žrtve vlastitog neznanja, preporučamo traženje savjeta od stručnih osoba i edukaciju. Značajne i korisne savjete i informacije mogu se pronaći u časopisu "DIM"

Ovdje imate možete pregledati sadržaj jednog izdanja tog časopisa.;

Obnova zgrada oštećenih potresom.

Novi informator organizira vebinar na temu obnove zgrada oštećenih potresom
Dimnjaci i sigurnost

Česta se javjaju pitanja vezana za obavezne kontreole ispravnosti dimnjaka. Tko je odgovoran. Zašto su zakonom propisane obveze?
Dim-stručni časopis

Dolazi sezona grijanja. Ispravnost uređaja i opreme i primjena nove tehnologije za opskrbu toplinskom energijom faktor sigurnosti i zaštite okoliša.
Proizvodnja  PVC stolarije

Proizvodnja PVC stolarije

Premalo ljudi zna o PVC stolariji. Pozitivna i negativna iskustva investitora pred nas su stavili zadatak da odgovorimo na neka pitanja. Dugo nam je trebalo da na nas netko primi u proizvodne pogone.

Pitanja i odgovori

I dalje se učestalo ponavljaju ista ili slična pitanja.Molimo da u već objavljenima potražite odgovor na vaše pitanje jer ne stižemo na sva pravodobno odgovoriti