Dim-stručni časopis

18.9.2020

Svaki korisnik uređaja mora biti svjestan neposredne opasnosti ako se ne posveti dovoljno pažnje uređajima i opremi za opskrbu toplinskom energijom. Posebno je to značajno za korisnike uređaja s dimovodima. Nažalost, uz sve  što bi trebali znati i poduzeti, svake godine  se pojavljuju slučajevi sa štetnim posljedicama. Zbog neispravnosti uglavnom nastale uslijed neodržavanja ili dotrajalosti, javljaju se požari sa materijalnom šteto, a nerijetko i s ljudskim žrtvama.

Posebno značenje  ima ispravnost i primjena odgovarajuće tehnologije  sa ciljem uštede i smanjenjem zagađenja  okoliša!

Kako bi bili što manje žrtve vlastitog neznanja, preporučamo traženje savjeta od stručnih osoba i edukaciju. Značajne i korisne savjete i informacije mogu se pronaći u časopisu "DIM"

Ovdje imate možete pregledati sadržaj jednog izdanja tog časopisa.;

Prinudni upravitelj ili prisilni upravitelj

U "Jutarnjem listu" 01.06.2020 , objavljen je članak vezan za stanje u stambeno poslovnoj zgradi u Zagrebu. U članku se između ostalog spominje i "prisilni upravitelj", umjesto "prinudni upravitelj"

Fond za zaštitu okoliša sufinacira ugradnju kondenzacijskih bojlera

FZOEU je objavio natječaj za sufinanciranje ugradnje kondenzacijskih bojlera za građane sa područja oštećena zemljotresom
Besplatna energija

Nadamo se da jedan od rijetkih primjera sa otoka Krka može pokazati mnogima na siguran put u budućnost po pitanju osiguranja besplatne sunčane energije.

Pitanja i odgovori

I dalje se učestalo ponavljaju ista ili slična pitanja.Molimo da u već objavljenima potražite odgovor na vaše pitanje jer ne stižemo na sva pravodobno odgovoriti