svjetlost koja se vidi na poseban način

12.12.2016

Najviše stambenih zgrada  je obnovljeno na području Primorsko-goranske i Istarske županije.  Proizvođači su se potrudili da se predstave na primjeren način. Ne možemo donositi sud  ni usporedbe između proizvođača, ali je zapaženo da  se najviše ističe "Svjetlost"

.

Preko deset godina, ukazujemo na nedorečenost propisa kojima se regulira pitanje upravljanja i održavanje zgrada. Posljedice tog stanja vidljive su svakim danim sve više. Zgrade su u sve lošijem stan

Stan prodan na dradžbi zbog neplaćanja pričuve

Pravda je spora ali dostižna. Ipak se može stati na kraj onima koji ne plaćaju pričuvu i svoje stanove koriste na neprimjeren način za ostale suvlasnike.

Proizvodnja  PVC stolarije

Proizvodnja PVC stolarije

Premalo ljudi zna o PVC stolariji. Pozitivna i negativna iskustva investitora pred nas su stavili zadatak da odgovorimo na neka pitanja. Dugo nam je trebalo da na nas netko primi u proizvodne pogone.