FASADA U POLA CIJENE Fasada na objektu je bila "Jumpet" ( s azbestnim vlaknima ), te je ista prethodno uklonjena samo na oštećenim djelovima ( trusnim ), sanirana armatura, te ugrađen toplinski "Bekatherm standard" sustav sa EPS pločama debljine 8 cm ( Stiropor ) robne marke "Bekament" koji posjeduje sve certifikate u RH, kao i certifikate izdane u Švicarskoj i EU. Ukupno vrijeme radova na 2100 m2 fasade trajalo je ukupno oko 70 dana od dana početka radova, te je izvedeno po svim pravilima građevinske struke od strane certificiranog izvođača. Radove izvela građevinska tvrtka stručnim vodstvoma Dražena Volodera.

PRIJE SANACIJE

TIJEKOM SANACIJE

NAKON SANACIJE

Preko deset godina, ukazujemo na nedorečenost propisa kojima se regulira pitanje upravljanja i održavanje zgrada. Posljedice tog stanja vidljive su svakim danim sve više. Zgrade su u sve lošijem stan

Stan prodan na dradžbi zbog neplaćanja pričuve

Pravda je spora ali dostižna. Ipak se može stati na kraj onima koji ne plaćaju pričuvu i svoje stanove koriste na neprimjeren način za ostale suvlasnike.

Proizvodnja  PVC stolarije

Proizvodnja PVC stolarije

Premalo ljudi zna o PVC stolariji. Pozitivna i negativna iskustva investitora pred nas su stavili zadatak da odgovorimo na neka pitanja. Dugo nam je trebalo da na nas netko primi u proizvodne pogone.